Akabe Mobilya Kurumsal

MOBİLYA VE DEKORASYON DA 44. YIL

Mobilya sektörüne 1967 yılında her tür mobilya ve dekorasyon imalatı ile adım atan firmamız, 1991 yılında İstanbul Modoko mobilyacılar sitesi'nde AKABE MOBİLYA & İÇ MİMARLIK işletme adı ile üretimini yaptığı mobilyaların teşhir ve satışına başlamıştır.
 Hâlen BEYS markası ile ürettiği her çeşit Plazma Tv Ünitesi, Duvar Üniteleri, Modern Yatak Odası, Yemek Odaları, Koltuk Takımları, Oturma Odası, Köşe Koltuk Takımlarını Modoko Mobilyacılar Sitesi 5.sk 191 no lu mağazasında AKABE - BEYS İNTERİOR DESİGN showroom adı ile TOPTAN VE PERAKENDE satışa sunmakta, ayrıca Mutfak-Banyo Dolapları, Sürgülü Raydolap, Genç Odası, İç Mimarlık Tasarım ve Uygulama faaliyetlerine Modoko Mobilyacılar Sitesi No: 60  ta BEYS HOME COLLECTİON showroom adı ile devam etmektedir.

Akabe Mobilya Vizyonu;
Zamanın değişen ihtiyaçlarını araştırarak, esnek yapımızla, öncü ve değişken çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp huzur içinde yaşanılan mekanlar oluşmak.

Akabe Mobilya Kalitesi;
Akabe mobilya olarak kalite anlayışımız; satış endişesi duymadan, neye malolursa olsun en iyi malzeme ve en iyi işçilikle üretim yapmaktır.

Akabe Mobilya Güvenilirliliği;
Müşterilerimiz açısından; fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, Çalışanlarımız açısından; adil,sevgi ve saygıya dayalı bir çalışma ortamı sağlayan, Toplum açısından; çevreye, örf ve adetlere saygılı bir kimlik.

Akabe Mobilya Çözümcülüğü;
Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanlarıyla , müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.

Akabe Mobilya Esnekliği;
Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet şartlarını hızla tesbit edip, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi bu şartlara uygun olarak hayata geçirmektedir.

Gizlilik İlkesi

Sitemizde İşlem Yapan Ziyaretçilerimizin ve Müşterilerimizin Kişisel bilgileri(İsim, Soy isim, Takma İsim, E-posta Adresi, Telefon bilgileri, adres Bilgileri vs.) Hiçbir Şekilde Üçüncü Kişi Veya Kuruluşlara Verilmez. Bu Bilgiler Sadece Sizin Tarafınızdan Amacına Uygun Olarak Kullanılmak Üzere Firmamızın Müşteri Verilerinde Değerlendirilir.