KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI

 KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI
10566
 KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI Akabe-Projeler
Bookmark and Share

Köşe Koltuk Takımları, rahatlıkları, kullanıldığı odada minimum alan kaybı ve dekoratif yönleriyle Salon Takımları ve Oturma Grupları na tercih edilir oldular. Küçük ve ya kompakt evleri için oturma çözümleri arayanlara da iç mimarların ilk önerdiği Koltuk Modellerinden birisi oluyor Köşe Koltuk Takımları...


2013 Köşe Koltuk Takımları nda  tercih sebebi olan ilk detay, fonskiyonellik oluyor. Yataklı Köşe Koltukları bu açıdan hem oturma ihtiyacını, hem de yatacak fazladan yer sağlaması ile bir adım öne çıkıyor. Bazalı koltuk takımı, yYa da Kitaplıklı Köşe Koltuklar farklı bir amaca hizmet ederek fonksiyonelliğini artırıyor. Siz de şık, sade ama kullanışlı bir köşe koltuk modeli arıyorsanız MODOKO 191 numaralı mağazamıza gelip ihtiyacınıza en yakın köşe koltuk takımını ve modern mobilya gruplarımızı bulabilirsiniz. 2013 mobilya trendleri ve 2013 mobilya modellerimiz için sizleri de cumartesi pazar dahil haftanın yedi günü modern ve avangard mobilya mağazamıza bekliyoruz.


Tag :

» köşe koltuk takımları » modoko » kütüphaneli köşe koltuk » kitaplıklı köşe koltuk » modern köşe koltuk takımları » klasik köşe koltuk takımları »