MODERN MOBİLYA MODELLERİ

MODERN MOBİLYA MODELLERİ
3667
MODERN MOBİLYA MODELLERİ Akabe-Projeler
Bookmark and Share

Modoko Mobilya Mağazaları nda Modern Mobilya Modelleri ni, son trendlerle bezenmiş şekilde bulabilirsiniz. Moderen Koltuk Takımları, Modern Salon Takımları, Modern Yemek Odası Takımları ve Modern Yatak Odası Takımları nı istediğiniz boy, ölçü ve renklerde yaptırabilirsiniz.Bunların yanında evinizin genel yapısına uygun, sadece size özel ve sizin kullanım alışkanlıklarınıza göre tasarlanmış dekorsayon istiyorsanız MODOKO 5. Sokak 191 numaralı mağazamıza gelerek tasarımcılarımızdan en ince detayına kadar yardım alabilirsiniz.

Mağazamızdaki tüm modern koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımlarının cila, renk, boyut ve fonksiyonel özelliklerini zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Ücretsiz mobilya montajı ve ücretsiz nakliye hizmeti * mizle modoko mobilyacılar sitesi 5. sk 191 numaralı mağazamıza sizleri de bekliyoruz.

*İstanbul içi ücretsizdir. İstanbul dışı mobilya teslimatları satış sırasında müşteri ilişkileri tarafından ayrıca değerlendirilebilir.

Şirketimizden alacağınız mobilyaları Türkiye ve Dünya'nın her yerine adrese teslim etmektedir.

 

 


Tag :

» modern mobilya modelleri » modern yatak odası takımları modern yemek odası takımları » modern koltuk takımları » modern köşe koltuk modeller » modern salon takımları »