MOBİLYA ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ

MOBİLYA ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ
4317
MOBİLYA ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ Dekorasyon-Haberleri
Bookmark and Share
Modoko mobilya mağazaları açısında ve mobilya modelleri açısından her ziyaretçinin aradığını bulabildiği bir fuar niteliğinde. Modoko’da sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş Akabe Mobilya olarak, müşterilerimizin mobilya ihtiyaçlarını gidermenin yanında mobilya hakkında önemli bilgiler yardımıyla bilinçlendirmeyi de hedefliyoruz.
İlk olarak ister oturma grubu, ister yemek odası, ister köşe koltuk alın, modeli tarzı ve rengi dışında göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey konforlu olmasıdır. Örneğin bir koltuk takımı alırken, uzun süreli oturumlarda belinize, dolayısı ile vücudunuza yük bindirmemeli tam tersine buradaki baskıyı azaltmalıdır. Kısacası, kataloglardan veya broşürlerden seçerek mobilya araştırmamalı, mümkünse yerinde gezerek ve deneyerek mobilya alınmalıdır. Akabe Mobilya ve Beys Design olarak haftanın 7 günü Modoko Mobilyacılar Sitesi içerisindeki mağazamıza uğrayarak, her anlamda kendinize uygun mobilyayı deneyerek edinebilirsiniz.

Tag :

» mobilya » mobilya tasarımı » önemli bilgiler » mobilya tavsiyeleri » koltuk takımları » püf noktaları » mobilya modelleri » modoko » iç mimari » özel tasarım